דלג על כניסת משתמשים
כניסת משתמשים

כניסת משתמשים

  לחץ כאן להרשמה
  שכחתי מס' חבר מועדון/סיסמא  
מועדון לקוחות
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על Butterfly Twists
Butterfly Twists

Butterfly Twists

Butterfly Twists, המותג עבור הבחורה שתמיד נמצאת בתנועה, נוסדה בלונדון בשנת 2007 על ידי 4 גברים! החברים לספסל בקולג', עמנואל, פרנק, מארק ופיליפ, חשבו על רעיון ייחודי ופורץ דרך בעולם האופנה לאחר שאחד מהם (אשר הוא יישאר אנונימי) ידע פשוטו כמשמעו איך זה הרגיש להיות בנעלי אישה לאחר שהפסיד בהתערבות והשתתף במסיבה כשהוא נועל נעלי עקב באורך 15סנטימטר!
הלילה הארוך של חוסר נוחות שעבר על חסר המזל שנעל את נעלי העקב, דרבנו את החבורה להעלות רעיון שיביא לקץ הסבל של נשים מהעקבים הגבוהים. רעיון זה התממש כנעלי בלרינה מתקפלות, אשר עוצבו להיות ניידות בקלות כך שנשים יוכלו להפחית את הזמן שהן נועלות נעלי עקב ולהחליף ללא מאמצים לנעליים שטוחות ונוחות. במשך כמעט שנתיים המייסדים עבדו במשך היום בעיר, ובערבים וסופי השבוע עבדו על פיתוח המוצר שיהפוך לפריט חובה בכל מלתחה.
אחרי שהשיקו את המותג ב2009 בתערוכה מוכרת באירופה, המייסדים ידעו שהם עלו על משהו מיוחד לאחר שזרמו מעל 50,000 הזמנות של נעליים ב4 ימים בלבד. הם חזרו לאנגליה, הגישו את התפטרותם לעבודות היום שלהם וקבעו לעצמם כמטרה לפתח עוד מוצרים ולבנות מותג לייפ סטייל בינלאומי שיהפוך לשם נרדף לאופנה פרקטית. 

Butterfly Twist נמכרת היום ביותר מ-30 מדינות וממשיכה לגדול בעולם ולאתגר את השוק באמצעות יצירתיות וחדשנות.

עבור לתוכן העמוד
פיוז'ן | lacoste | בגדי ים | נעלי ילדים | לחשבון גוגל + שלנו כנסו |